Tylko góry!

https://www.atelia.pl/

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają morze i tych, którzy kochają góry. Tylko nieliczni czują się dobrze i tu i tu. Jednakże, jeśli dotychczas byliśmy tylko zwolennikami morza, może warto się przełamać i pojechać kiedyś w góry. Najlepiej wybrać Bieszczady, jako góry niezbyt wysokie, ale bardzo piękne.

Sanok, Bieszczady, co warto zobaczyć, jeśli już tam będziemy? To oczywiście zależy, jaki typ turystyki nam odpowiada. Czy wolimy oglądać miasta czy też zależy nam bardziej na tym, żeby się wspinać czy też po prostu powędrować sobie trochę po górskich trasach. Jeśli to drugie, to wizytę w Sanoku możemy sobie odpuścić, jednakże szkoda bybyło, bo to piękne miasto na styku dwóch kultur i ostatnie takie na terenie Polski. Jeśli jednak interesują nas tylko góry to będziemy zachwyceni bieszczadzkimi trasami.

Są piękne i mniej wymagające niż choćby te w Tatrach. Warto więc wyruszyć, jak najszybciej. Wystarczy spakować plecak, zabrać dobre buty i ruszyć w drogę. Nawet dla tych, którzy wolą morze to będą piękne wakacje.