Sopot „naj” pod każdym względem

Najpiękniejszy, najdroższy, najdłuższy, największy, można by tak wymieniać bez końca, bo trudno w kilku słowach określić urok tego miasta. Ktoś kiedyś powiedział, że Sopot to takie polskie Saint Tropez.

Nic bardziej mylnego, to jedno z najpiękniejszych, a zarazem najdroższych miejsc nad polskim morzem. Trzy najważniejsze miejsca: deptak popularnie nazywany Monciakiem, najdłuższe w Europie molo oraz przepiękna plaża przyciągają wielu, również zagranicznych turystów.

Uliczne wystawy, teatry, występy muzyczne, umilają wczasowiczom czas spędzony w tym urokliwym miejscu. Bogata baza noclegowa od prywatnych kwater, przez apartamenty i luksusowe hotele, liczne imprezy kulturalno- rozrywkowe oraz atrakcyjne obiekty rekreacyjno-sportowe.

Sopockie molo, uznawane za największą atrakcje polskiego wybrzeża, jest nie tylko miejscem długich spacerów, ale także znajduje się tam przystań taksówek wodnych i statków pasażerskich. Dzięki którym można wybrać się w rejs po morzy, wycieczkę na Westerplatte, do Gdyni czy Gdańska.