Jak wybrać biuro podróży?

www.jemy.katowice.pl

Skorzystanie z usług biura podróży może znacznie ułatwić zaplanowanie wakacyjnego wojażu. Jednak jeśli chcesz uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, nie możesz wybierać organizatora wycieczki na oślep.

Zwróć uwagę przede wszystkim na opinie, jakie usłyszysz lub znajdziesz o wybranej placówce. W dzisiejszych czasach doskonałym źródłem informacji jest Internet.

Wybierając się na wakacje, warto przeczytać nie tylko opinie o wybranym biurze podróży, ale również o hotelu, który nas zainteresował. Czasami może okazać się, że pięknie wyglądające w folderze fotografie w najmniejszym stopniu nie oddają rzeczywistości.

Możesz też dużo dowiedzieć się o kwestiach, które są dla ciebie najważniejsze: jakiej jakości jest jedzenie, do której godziny serwowany jest alkohol czy też w jakim stopniu animatorzy dziecięcy wywiązują się ze swoich obowiązków. Na korzyść biura przemawia jego długotrwała obecność na rynku.

Może to świadczyć o doświadczeniu i stabilności finansowej. Tę drugą kwestię można też potwierdzić przez wgląd do Krajowego Rejestru Sądowego oraz Krajowego Rejestru Długów.

Unikaj firm, które drastycznie przeceniają wycieczki – może to łatwo doprowadzić do bankructwa.