Trzeba uważać na detale

www.oik-radocza.pl

Chyba wszyscy dobrze znamy powiedzenie, które mówi, że diabeł tkwi w szczegółach. Jest tak z różnymi produktami, które kupujemy, ale również z usługami.

Te turystyczne nie są wyjątkiem, dlatego przed podpisaniem umowy na podróż marzeń musimy się upewnić, że wszystko będzie dokładnie tak jak sobie to zaplanowaliśmy. Stąd zalecamy uważne czytanie opisu oferty – w odniesieniu do warunków w hotelu, opieki rezydenta, obecności polskiego przewodnika oraz innych detali.

Czasami bardzo niska cena wynika z tego, że biuro chce po prostu przyciągnąć jak najwięcej klientów i dobrze zapisać się w świadomości konsumentów. Bywa jednak tak, że niewielkie koszty pociągają za sobą konsekwencje, które na wczasowiczach mogą robić fatalne wrażenie.

Bardzo istotne jest również dokładne zapoznanie się z regulaminem biura oraz poszczególnych wycieczek. Obowiązkiem klienta jest też dokładne przestudiowanie umowy – oba dokumenty powinniśmy dostać do wglądu z wyprzedzeniem, aby mieć jasność w zakresie tego, na co możemy liczyć, a na co nie.