Apartamenty w Turcji – gdzie najlepiej?

www.arsvita.pl

Turcja kojarzy nam się przede wszystkim z wakacjami, urlopem w upalnym klimacie śródziemnomorskim. Jest to jedno z najbardziej popularnych miejsc dla Polaków spędzających urlop w ciepłych krajach.

Kurorty tureckie są popularne na całym świecie. Do najbardziej znanych miejsc należą takie miejscowości jak: Çeşme (ośrodek położony na wybrzeżu Morza Egejskiego), Alanya (chyba najbardziej znany kurort), Kuşadası, Bodrum (malownicza miejscowość położona na półwyspie wytyczającym umowną granicę między wybrzeżem egejskim i śródziemnomorskim), Anamur (miejscowość charakteryzująca się długimi, piaszczystymi plażami) i wiele innych.

Wszystkie te kurorty łączy jedna wspólna cecha: są nowoczesne i gwarantują piękną pogodę przez większą część roku. Są to również doskonałe miejsca na kupno lub wynajęcie apartamentów, jeśli uznamy, że są to miejsca, do których będziemy wracać.

Dla przykładu ceny w najbardziej znanym chyba miejscu w Turcji, Alanyi, ceny apartamentów wahają się między 45 tys. do 100 tys.

euro, natomiast ceny najdroższych apartamentów przekraczają kwotę 200 tys. euro.

Ceny te są podobne w innych ośrodkach jak Bodrum czy Antalya, jak widac wartości te nie są wcale wyższe od wartości apartamentów w polskich kurortach.  .