Apartamenty w Chorwacji

  Chorwacja, nazywana nie tylko przez jej wielbicieli „Perłą Adriatyku”, stała się w ostatnich latach jednym z ulubionych krajów urlopowych w Europie. Urlop w Chorwacji to doskonała propozycja dla pragnących poleżeć na plaży odpoczywając od miejskiego zgiełku i zapominając o codziennych problemach. Każdy, kto zdecyduje się na apartamenty w Chorwacji lub domki letniskowe w Chorwacji, niezależnie od tego o jakiej porze roku i w której części kraju, ma zapewniony udany i z pewnością niezapomniany wypoczynek. Fascynujące wybrzeże Adriatyku bardzo przypomina uwielbiane Côte d’Azur, czyli francuskie Lazurowe Wybrzeże, posiada jednak jeszcze więcej nienaruszonej natury i nie jest aż tak silnie ogarnięte masową turystyką.

Kolejnym powodem zachęcającym do wybrania się na wczasy do Chorwacji są jego niesamowicie gościnni i ciepli mieszkańcy oraz wyśmienita kuchnia. Chorwacja cieszy się dużą popularnością, głównie dlatego, że nie jest tak droga jak np. Hiszpania czy Francja. Ceny apartamentów np.

w Dubrowników zaczynają się od 1000 złotych, a najdroższe sięgają nieco ponad 3000 złotych za tydzień pobytu. Każdy z tych apartamentów cechuje się wysokim standardem, co gwarantuje udany pobyt. Chorwacja to jedno z najlepszych miejsc na kupno apartamentu. Ceny zaczynają się od 50 tys.

euro, nie jest to więc droga opcja.