Apartament w Sopocie

Sopot, nazywany często letnią stolicą Polski, położony między Gdańskiem a Gdynią jest znanym praktycznie na całym świecie kurortem. Odwiedzany jest przez cały rok przez gości spragnionych odpoczynku i wytchnienia, a także rozrywki.

Piękne, zadbane, piaszczyste plaże rozciągające się na długości 4,5 km, wyposażone są w liczne wypożyczalnie sprzętu wodno-plażowego, prysznice, zjeżdżalnie wodne, urokliwe kawiarenki, restauracyjki i kluby. Obecnie Sopot uznawany jest za najbezpieczniejsze i najlepiej zorganizowane kąpielisko morskie w województwie pomorskim.

Popularne wydarzenia sportowe i rozrywkowe, festiwale, happeningi, turnieje plażowej piłki siatkowej i nożnej i występy estradowe, czynią Sopot niezwykle atrakcyjnym miejscem wypoczynku przez cały rok, szczególnie zaś w miesiącach letnich. Do atrakcji Sopotu należą: słynne Molo, Ulica Bohaterów Monte Cassino, Krzywy Domek i wiele innych zabytków.

Apartamenty są usytuowane właśnie w pobliżu tych obiektów. Sopot należy jednak do jednych z najdroższych miast Polski, przez co ceny apartamentów są również odpowiednio wysokie.

Najniższe ceny to 500 tys. złotych za 2-pokojowy apartament.

Najdroższe lokale sięgają kwot powyżej 2 milionów złotych.